O NAS

Dlaczego Nowe Domy Polska

Jesteśmy grupą profesjonalistów – chcąc zaoferować kompleksową obsługę naszego klienta zaprosiliśmy do współpracy naszych wieloletnich partnerów posiadających ogromne doświadczenie. Dzięki temu oferujemy wsparcie od momentu weryfikacji działki przez projekt, wsparcie architekta, uzyskanie zezwolenia, kredytowanie, realizację, wyposażenie, pozyskanie dotacji, odbiór techniczny i ubezpieczenie budynku z dojazdem fachowca w przypadku awarii.

20 lat doświadczeń na rynku budowlanym

Mamy bogaty bagaż doświadczeń. Od 1998 roku wybudowaliśmy setki domów jednorodzinnych na działkach naszych klientów oraz na własnych osiedlach.

Najwyższa jakość technologii i materiałów

Budujemy na najwyższym poziomie, dzięki najlepszej jakości materiałów, które powstają w naszej fabryce oraz przy wsparciu potentatów takich jak m. in.: NIBE, BRAAS, VELUX, PRAEFA, SCHIEDEL, WIŚNIOWSKI.

Autoryzacja branżowych liderów

Naszą jakość doceniła globalna marka architektoniczna Z500, przyznając nam tytuł autoryzowanego wykonawcy. Od 18 lat współpracujemy także z firmą Murator. Jesteśmy partnerem koncernu PRAEFA – realizujemy domy wykorzystując bezspoinowe, keramzytowe ściany ceramiczne.

Gwarancja niezmienności cen

Dajemy Ci słowo, że cena, którą zaakceptujesz nie zmieni się. Cenimy transparentność, dlatego w naszej ofercie nie ma ukrytych kosztów, a uzgodniona cena jest załącznikiem do umowy.

Wsparcie ekspertów na każdym etapie

Możesz na nas liczyć w każdym momencie! Pomożemy w weryfikacji działki, wszelkich formalnościach oraz w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu budowlanego.

Błyskawiczny czas realizacji już od 2 miesięcy

Dotrzymujemy umownych terminów. Przy technologiach, w jakich stawiamy domy, nawet zima i niskie temperatury nie wstrzymują budowy.

Gotowy projekt domu i adaptacja gratis

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz gotowych projektów domów. Wybierz jeden z nich, a otrzymasz go bezpłatnie wraz z usługą adaptacji do lokalnych warunków zabudowy.

Indywidualny projekt domu w atrakcyjnej cenie

Dużo uwagi poświęcamy niestandardowym realizacjom, dopasowanym do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Skorzystaj z usługi projektowania na życzenie, już od 2500 zł.

Kontrola jakości przy odbiorze technicznym

Badamy jakość termiczną ścian przy użyciu nowoczesnych kamer termowizyjnych, dzięki czemu masz pewność, że Twój dom spełnia wszystkie standardy energooszczędności.

Okres gwarancji nawet do 25 lat

Nasza współpraca nie kończy się w momencie zakończenia prac. Zapewniamy serwis zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny (warunki zgodne z zapisami producentów).

Funkcjonalne i wygodne wnętrza od IKEA

Lubimy sprawdzone rozwiązania, dlatego współpracujemy z cenionymi markami. Oferta obejmuje konsultacje z architektem wnętrz, dostawę i montaż mebli oraz zabudowy kuchennej.

Ubezpieczenie domu w standardzie

Zapewniamy kompleksowe ubezpieczenie budynku w renomowanej firmie Allianz przez pierwszy rok od zakończenia budowy. Opcja dojazdu fachowca na wypadek awarii.
REFERENCJE

Sprawdź, co mówią o nas inni!

MEDIA

Artykuły, programy telewizyjne, serwisy internetowe

Polak Potrafi

Zapraszamy do oglądania programu „POLAK POTRAFI” w TVN Turbo w niedzielę 11.03.2018 o godzinie 10.00. Jakby ktoś jeszcze spał, to będą powtórki: poniedziałek 17.30, środa 12.45, czwartek 9.15 i piątek 20.00. Wkrótce pojawi się również link do programu. Jak już obejrzycie, prosimy podzielcie się z nami wrażeniami.

Obejrzyj program

Sprawa dla Reportera

Wybudowaliśmy dom dla bohaterów programu Pani Jaworowicz. Dziękujemy Pani Redaktor, Państwu Miller i Caritas Płock za kredyt zaufania w tej pięknej akcji charytatywnej.

Obejrzyj program

Murator Budowa i Remont

Relacjonujemy przebieg budowy domu modelowego Murator. Dom o powierzchni użytkowej 81,6 m2, parterowy z poddaszem do adaptacji. Powstaje w Skubiance (niedaleko Zalewu Zegrzyńskiego) na Mazowszu. Realizuje go firma deweloperska NOWE DOMY POLSKA.

Pobierz artykuł

Zapytaj o najlepszą ofertę na budowę Twojego domu!